درباره ما

ساناکارت، کارت تخفیف خرید کالاها و خدمات در استان گلستان است. افراد می‌توانند با پرداخت حق عضویت سالانه، ساناکارت اختصاصی خود را دریافت کرده و با ارائه آن به مراکز طرف قرارداد، از تخفیف‎های ویژه در حوزه‎‌های متنوع سلامتی، رفاهی و آموزشی بهره‌‏مند شوند.

هدف مجموعه ساناکارت از یک سو حمایت از اصناف و کسب‌و‌کار‌ها و از سوی دیگر حمایت از خانوارها و مصرف‌کنندگان کالاها و خدمات مختلف است.

مجموعه ساناکارت سعی بر آن دارد با بکارگیری ابزار‌های مختلف تبلیغاتی، معرفی هرچه بیشتر کسب‌و‌کار‌ها، استفاده از قدرت خرید گروهی و هدایت مشتریان بالقوه، به بالا رفتن توان رقابتی، گسترش مشتریان و افزایش فروش آنها کمک نماید.

هر یک از افراد جامعه می توانند با دریافت ساناکارت بدون سقف و محدودیت از تمام تخفیف‌های گسترده و متنوع این مجموعه بهره‌مند شده و ضمن کاهش هزینه‌های جاری و روزمره، بخشی از بودجه خود را پس‌انداز کرده و سبد مصرفی‌شان را گسترش دهند.

تلاش ساناکارت بر این است که بتواند در یک دوره بلند مدت با افزایش پوشش و گسترش مجموعه، به کاهش سطح قیمت‌ها، بالا رفتن قدرت خرید عموم مردم و نیز افزایش کیفیت خدمات ارائه شده کمک نماید.

//sanacard.ir/wp-content/uploads/2019/08/sanacard.jpg

با عضویت در باشگاه مشتریان سانا و دریافت ساناکارت، به مدت یک سال و به صورت نامحدود از خدمات گسترده این مجموعه بهره‌مند شوید.

خدمات ساناکارت

مجموعه ساناکارت در تلاش است خدماتی متنوع و گسترده در حوزه‌های مختلف ارائه نماید که این خدمات در دسته‌بندی‌های کلی به شرح زیر می باشد: